Ventilatsiooni paigaldamine on lihtne, tuleb jälgida vaid paari lihtsat sammu.

Said selle nupu vajutamisega hakkama, paigaldamine on sama lihtne.

1

Komplekteeri

Vali endale sobivad seadmed. Parima valiku kvaliteetseid ventilatsiooniseadmeid leiad Luhvtist. Kui vajad abi sobivate seadmete leidmisel võta meiega julgelt ühendust ja aitame sind komplekteerimisel.

2

Valmista tööd ette

Enne tööde alustamist kontrolli paigalduskoha vastavust joonisele ja veendu enne materjalide objektile toomist, et torustikku on võimalik paigaldada vastavalt joonistele. Ladusta vajalikud torud ja toruosad paigalduskoha lähedusse ja jälgi, et need ei saaks kahjustada ilmastikuoludest. Kontrolli, et torud ja teised osad ei oleks ega saaks vigastatud.

3

Ühenda

Lõika torud õigesse pikkusmõõtu arvestades kanaliosade liitepikkustega. Pane tähele, et lõikepind oleks risti kanali teljega. Toru lõigates kanna kaitseprille. Ühenda kanaliosad ja toru omavahel juba põrandal. Detailide ühendamine on kergem, kui üheaegselt seda keerata ja lükata. Kahe toru ühendamiseks kasutada siseliidet.

4

Seadista

Ventilatsiooni puhul ei tohi olla õhuvool nii tugev, et see tekitaks tõmbetuule tunde, kuid õhuvahetus ei tohiks olla ka liiga aeglane. Ruumidesse sisenev õhk peab olema värske ja puhas. Eluruumidesse jõudnud õhk soojeneb, tõuseb üles ja juhitakse ventilatsioonikanalite kaudu välja.
Ventilatsiooni paigaldamine ja seadistamine võib erineda vastavalt toodetele. Kui olete paigaldusprotsessi lõpetanud, tuleme kohale ning seadistame ja mõõdistame Teie tehtud töö.