Pakume erinevaid ventilatsioonilahendusi alates väikestest soojustagastussüsteemidest kuni suurte õhukäitlusseadmeteni, mis tagavad värske, tervisliku ja meeldiva siseõhu nii elu-, äri- kui tööstushoonetes.

Paigaldus

Pakume ventilatsioonisüsteemide täislahendust ja omame kogu vajaminevat tehnikat. Ruumi hea õhukvaliteet vähendab terviseriske ja loob meeldiva töö või vabaaja veetmise keskkonna. Oma ventilatsioonilahenduse paigaldamine on mõistlik usaldada professionaalidele, sest nemad oskavad vältida levinud vigu ning anda teile nõu parima tulemuse saavutamiseks. Võta meiega ühendust ja peame koos nõu, kuidas leida teile parim ventilatsioonilahendus.

Hooldus

Regulaarselt teostatav ventilatsiooni hooldus tagab seadmete ja süsteemide tõrgeteta toimimise ja töökindluse. Järjepidevalt hooldust teostades on võimalik säästa raha, mis hilisemalt kuluks remondile. Hooldustööde alla kuuluvad kõik ventilatsioonisüsteemidega seonduvad tööd, mis on olulised seadmete pikaajaliseks töökindluseks. Ventilatsiooni hooldus sisaldab ventilatsiooni kontrolli, reguleerimist, korrastamist, parandamist, remontimist, puhastamist jne.

Müük

Meie tootevalikusse kuuluvad tooted, mis on kõrgekvaliteedilised ja töökindlad. Kõigile toodetele kehtib tootjapoolne garantii.

Konsultatsioon

Kui vajad abi õige ventilatsioonisüsteemi soetamisel või kasutamisel, siis võid julgelt meie poole pöörduda. Meie väljaõppinud töötajad omavad pikaaegset kogemust ja oskavad sind sinu murega aidata.