Energiatagastusega ventilatsiooniseade Zehnder ComfoAir Standard 375

al. 2220 €

Energiatagastus
kuni 86%
Eramusse
kuni 200 m²
Mõõdud
625x851x572
Õhuvooluhulk
375 m³/h

Zehnder ComfoAir Standard on ideaalne lahendus parandamaks siseruumide õhukvaliteeti nii renoveerimisel, kui ka uusehitistes. Tänu ühilduvusele pakub Zehnder ComfoAir Standard võimalust uuendada eksisteerivat ventilatsioonisüsteemi vaid paari lihtsa sammuga. Zehnder ComfoAir Standard on suurepärase energiatõhususega madala mürataseme ning  vähese hooldusvajadusega ja seda kõike taskukohase hinnaga.

Selle kõrge efektiivsusega soojusvaheti ja madala erivõimsusega ventilaator (SFP) võimaldavad Zehnder ComfoAir Standardil saavutada madala energiatarbega kõrge energiatõhususe taseme. Lisaks tagab see seade optimaalse õhuvoolu madalama müratasemega, tagamaks klientide kõrge rahulolu. Tänu täiustatud filtrikontseptsioonile ja Standard ePM1 (F7) / Coarse (G4) filtrile sissepuhke- ja väljatõmbeõhu jaoks, tagab Zehnder ComfoAir Standard tolmuvaba värske õhu siseruumides. Veelgi suurema mugavuse tagab möödaviiguklapp, mis püüab hoida eluruumide sissepuhkeõhu alati soovitud mugavustemperatuuri lähedal. Tänu ajapõhisele filtrihoiatuse märguandele toimub filtri vahetamine alati õigel ajal. Lisaks avaldab seade muljet lihtsa ja paindliku paigaldamisega tänu 90-kraadistele pööratavatele toruühendustele. Lisaks saab seadet sisseehitatud ekraani abil hõlpsasti seadistada ja see tagab lihtsa ja mugava kasutamise erinevate juhtimisvõimalustega, nagu näiteks Zehnder ComfoSense juhtpult.
ComfoAir Standard 375 on saadaval vasak- või paremakäelises versioonis, eelküttega või ilma, või koos entalpiasoojusvahetiga. Eelkütte tagab seadme stabiilsete õhuvooluhulkade töö ka madalatel välistemperatuuridel.
Sisseehitatud entalpiasoojusvaheti on saadaval ComfoAir Standard 375 ERV-s, mis vähendab liiga kuiva ja niisket õhku, et tagada parim võimalik siseõhu kvaliteet.

Seadme filtreid soovitame vahetada iga 6 kuu tagant.

Saadaval ka niiskustagastusega.

5 sammu 5-aastase lisagarantii saamiseks.

Passiivmaja Instituudi poolt sertifitseeritud.

Passiivmaja Instituudi poolt sertifitseeritud seade

 

Õpetus filtrite vahetamiseks:

Andmed on © Zehnder Group kodulehelt.

Tehnilised andmed, kasutusjuhend, paigaldusjuhend

Omadused / tehnilised andmed

 • Saadaval kahes versioonis õhuvooluhulgaga kuni 300 m³/h ja 375 m³/h
 • Sobib kasutamiseks uusehitistel ja renoveerimisprojektides
 • Kõrge energiatõhususe ja soojustagastuse tase efektiivse soojusvaheti tõttu
 • Suvine mugavus: suvine möödaviik loob optimaalse sissepuhkeõhu temperatuuri
 • Madal müratase: tänu täiustatud ventilaatorile, millel on madal erivõimsus
 • Vähendage saasteainete sattumist siseruumidesse: täiustatud filtrikontseptsioon Standard ePM1 (F7) / Coarse (G4) filtriga sissepuhke- ja väljatõmbeõhu jaoks
 • Vastavalt vajadusele filtri vahetus: sellest teavitatakse ajapõhise filtrihoiatusega
 • Lihtne ja paindlik paigaldus: tänu 90 kraadi pööratavatele toruühendustele
 • Lihtne ja mugav kasutus: otsene juhtimine ekraanil või erinevate juhtpaneelidega
 • 100% tagasiühilduv: ühildatav Zehnder G90 ja 91, JEStorkAir, ComfoAirBasic 350 ja paljude muude ventilatsioonisüsteemidega, mis vajavad ventilatsiooniseadme kaasajastamist, et need vastaksid tänapäeva kehtivatele normidele
 • Veelgi parem siseõhu kvaliteet: sisseehitatud entalpia soojusvahetiga, mis vähendab liiga kuiva ja niisket õhku (valikuliselt ComfoAir Standard 375 ERV)